У Католицькій церкві розпочалася підготовка до святкування Різдва

13:13 27 листопада 2022 р.

Фото до новини

Цього року перша неділя адвенту припадає на 27 листопада, а останнім днем ​​цього періоду завжди є Святвечір – 24 грудня.

Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

У Католицькій церкві розпочинається адвент. Це період підготовки до святкування Різдва. Чотири неділі поспіль віряни готуватимуться до цього свята. Єпископ-помічник Перемишльської архидієцезії Кшиштоф Худзьо наголошує, що це час внутрішньої віднови:

«То час, який кличе на готовність із Богом. Ця готовність має бути у чистому серці, яке готове зустріти Христа. Його можна тільки тоді оновити, коли воно не є егоїстичним, коли з нього лється любов і є відкритим»

Слово "адвент" походить від латинського adventus, що означає прихід. Для стародавніх римлян це означало офіційне прибуття Цезаря. У ранньому християнстві воно означало подвійний прихід Христа: як людини і як судді наприкінці світу.

Цього року перша неділя адвенту припадає на 27 листопада, а останнім днем ​​цього періоду завжди є Святвечір – 24 грудня.

Синод ПЦУ дозволив святкувати Різдво 25 грудня

Різдво - 25 грудня: у Львові за 43 секунди пояснили, чому треба відмовитися від московського православного календаря (відео)

Сім питань навколо святкування Різдва в Україні

У Львові людей у потребі запрошують на Різдвяну трапезу

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

У Львові обговорять єдину дату святкування Різдва

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини