Культура (cтор. 433)

Фото для новини

14:42 4 грудня 2013 р.

Актори зі Львова нагадали киянам про вічне

«Перегляд вистави відбувався під час Євромайдану, а тому гострі вислови сучасника Крушельницької – Чикаленка – про українську інтелігенцію, зрадників, покручів, перевертнів і тих, хто любить Україну до глибини душі, але мало хто – до глибини власної кишені, звучали дуже актуально, немов написані саме зараз, у вирішальні дні для нашої країни».

Культура

22:45 2 грудня 2013 р.

Євромайдан заборонив Володимиру Гришку виступати у Львові (доповнено відеосюжетом)

Організатори львівського майдану не дозволять співаку Володимиру Гришку дати концерт 3 грудня у Львівській філармонії Про це повідомила прес-служба Євромайдану у Львові.

Культура

Фото для новини

17:21 27 листопада 2013 р.

У Львові складуть список архітекторів - персон нон-грата

Сьогодні на архітектурно-містобудівній раді ЛМР говорили про будинок на вул.Личаківській, 33а, який псує панораму історичної частини міста. До участі у засіданні запросили автора проекту, автора історико-містобудівного обгрунтування та представника забудовника, інформує прес-служба ЛМР..

Культура

14:41 26 листопада 2013 р.

ЗМІ мають низьку кваліфікацію, нехтують стандартами і виконують волю власників - Андрій Болкун

На Львівщині видно тенденцію, коли ЗМІ працюють не як бізнеси, що продають інформаційний продукт, а як маніпулятивний інструмент для отримання бізнес-прибутку.

Культура

Фото для новини

19:01 23 листопада 2013 р.

У Львові – третій день фестивалю сучасної драматургії

У рамках цієї імпрези – Конкурс україномовних п’єс «Драма.UA», мета якого – пошук молодих талановитих авторів та просування актуальної української драми на театральні сцени й до літературних видань.

Культура