На благодійному аукціоні у Львові художники зібрали понад 200 тисяч гривень на потреби військових

20:30 29 березня 2015 р.


Фото: Ольга Швед / «Gazeta.ua»

У палаці Потоцьких відбувся благодійний аукціон творів львівських митців під назвою «Ми разом».

27 березня в палаці Потоцьких у Львові відбувся благодійний аукціон творів львівських митців під назвою «Ми разом». На аукціоні представили твори 30 відомих львівських митців. За зібрані кошти волонтерські організації Львівщини закуплять необхідні речі українським військовим.

Схожий мистецький розпродаж був торік у серпні. Тоді зібрали $30 тисяч на допомогу бійцям з Городоцького району Львівської області. За ці кошти закупили три тепловізори, каски, бронежилети, рації, приціли нічного бачення.

Серед учасників мистецького аукціону були Анна Атоян, Любомир Медвідь, Роман Опалинський, Михайло Демцю, Петро Сипняк, Ярослав Мотика, Іван Проців, Дмитро Парута та багато інших. Найнижча стартова ціна твору – від 7 тис. грн., найдорожча – понад 50 тисяч гривень.

Живописні картини, скульптури, кераміку іменитих митців на аукціоні можна було придбати набагато дешевше від реальної вартості роботи, адже митці не ставили високі ціни. Під час аукціону вдалося продати кілька робіт на загальну суму понад 200 тисяч грн.

«Сьогодні наша держава переживає найтрагічніші часи за всю історію своєї незалежності. На сході України гинуть наші співвітчизники, захищаючи Батьківщину від зовнішнього агресора. Лише за умови консолідації усіх сил суспільства та колективної підтримки наших захисників усе вдасться. Приємно, що львівські митці долучилися до загальноукраїнського благодійного руху, вони розуміють, що перемога може бути тільки коли усі прикладуть зусилля», – каже один із організаторів аукціону Володимир Гусар. Непродані роботи можна придбати впродовж тижня у Спілці художників Львівщини.

Про це повідомили сьогодні, 29 березня, в інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу