Молилися за Україну на родинній прощі у Ченстохові

15:22 10 липня 2022 р.

Фото до новини

Президент Польщі Анджей Дуда на Ясній Горі у Ченстохові подякував вірянам за підтримку молитвою України.

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав щорічну родинну прощу Радіо Марія на Ясній Ґурі у Ченстохові. Він подякував вірянам і слухачам радіо за молитву за Україну та підтримку українців. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

У Ченстохові Анджей Дуда сказав, що молитва будує спільноту і приносить полегшення.

"Коли триває російська агресія на Україну, дякую вам за щоденну підтримку наших сусідів, дякую вам за молитву не лише за нашу вітчизну, але й за молитву за Україну і за український народ. З яким, як ви знаєте, різне було у нас в історії. Але молитва є тим, що будує громаду, і тим, що несе примирення", - сказав Анджей Дуда.

Також президент наголосив, що держава – це сильні її громадяни, а основною і найважливішою частиною їхнього співіснування та життя є сім’я та християнські цінності. 

"Зараз важкі часи. Навали бувають різними. І мілітарні, і медіальні, і ідеологічні. Ми щодня маємо із тим справу. Але саме завдяки тому, що як народ ми спільно сповідуємо християнські цінності, ми існуємо понад 1050 років, розуміємо, скільки ті цінності важать, і якою великою є їхня сила. Тому нашим великим завданням, яке так добре реалізує ваша спільнота, є охорона тих цінностей. Дякую, що ви це робите", - підкреслив Анджей Дуда. 

Цього року учасники прощі прибули до Ясної Ґури під гаслом «Послані з Марією в мирі». Щороку родинна проща Радіо Марія є однією із найбільших прощ у Ченстохові. Участь у ній беруть десятки тисяч вірян. 

У Львові спільно молилися представники різних конфесій

Сьогодні у Львові молилися на вервичці, яка належала св. Папі Івану Павлу ІІ

У Львові молилися за мир і ласку для України (відео)

Тисячі львів’ян молилися на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові

На Львівщині солдати молилися за мир в Україні

На Львівщині українські та американські військові спільно молилися за загиблими в Другій світовій

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів