На Львівщині українські та американські військові спільно молилися за загиблими в Другій світовій

13:44 9 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Учасники українсько-американських навчань «Фіарлес Гардіан – 2015» взяли участь у поминальній панахиді за всіма загиблими в роки Другої світової війни.

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення з нагоди перемоги над фашизмом у Європі та завершення Другої світової війни. Саме тому в переддень святкування знаменного свята Дня Перемоги учасники українсько-американських навчань «Фіарлес Гардіан – 2015» військовослужбовці Національної гвардії України та вояки 173-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил США в Європі взяли участь у поминальній панахиді за всіма загиблими в роки Другої світової війни.

Захід з цього приводу провели священнослужителі Української греко-католицької церкви – владика Львівський Венедикт, голова військових капеланів Львівської архієпархії – отець Степан Сус, військовий капелан – отець Михайло Сукмановський, отець Тарас Михальчук та капелан десантної бригади із США Джерелі Вільямс. Після спільної молитви до всіх присутніх військових звернувся, як на українській,так і на англійській мовах Владика Львівський Венедикт.

У його промові звучали слова великої скорботи та вічної пам’яті за усіма жертвами Другої світової війни. Він зазначив, що сучасне суспільство повинне прагнути до миру та злагоди, і в майбутньому не допустити подібної трагедії для людства. На завершення він побажав усім успіхів у навчаннях і нових звершень.

Про це повідомили сьогодні, 9 травня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу