На Львівщині солдати молилися за мир в Україні

10:32 6 липня 2015 р.


Фото: Капеланство.info

Захисники Батьківщини отримали нагоду приступити до святих Тайн Покаяння та Євхаристії.

5 липня капелани помолились Божественну Літургію за мир в Україні у 184-му навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.  Разом із солдатами строкової служби нового призову та мобілізованими військовими молилися військові капелани – отець Андрій Сіданич та брат Юрій Балух.

Перед початком та по завершенні Святої Літургії захисники Батьківщини мали змогу приступити до святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Також кожен з присутніх на молитві отримав в подарунок від військових душпастирів: хрестики, вервиці, іконки з молитвами та молитовники.

Одразу по завершенні Служби Божої капелани вирушили відвідувати інші військові формування, які знаходяться на території Яворівського полігону. Зокрема, військові капелани молились із бійцями Національної гвардії України, які беруть участь у спільних українсько–американських навчань «Fearless Guardian», а також іншими мобілізованими солдатами, які проходять підготовку на території Яворівського полігону.

Кожен з учасників моління приступив до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії, а також отримав від капеланів: хрестики, вервиці, молитовники та іконки з молитвами. Про це повідомили на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу