Львів'яни у хатніх капцях послухають 30 концертів у несподіваних локаціях

09:48 21 червня 2021 р.

Фото до новини

Понад 130 музикантів дадуть безкоштовні концерти з нагоди Дня музики на Тракті Глинянському та в Шевченківському гаю.

Сьогодні, з нагоди Дня музики у Львові, у районах міста відбудеться музичне свято – своєрідний флеш-моб. Відтак, о 12:00 год. на вул. Тракт Глинянський, 147а (стадіон) будуть виконувати свої композиції "Львівські фанфари", а о 14:00 год. на Алеї скульптур перед Шевченківським гаєм - ARCHI.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Кожен із виступів триватиме 30-40 хв.

Мета такого свята - прийти з музикою у звичайний двір не лише в центрі Львова, але й на околицях, щоб мешканці мали можливість просто у хатніх капцях зі своїх балконів послухати музичні композиції. Організатори акції хочуть порадувати львів'ян і туристів приємною музичною несподіванкою, яку вони запам'ятають, але точно не очікували в себе на вулиці чи у парку.

21 червня – день, коли 5 континентів, 120 країн і майже тисячу міст у всьому світі об’єднуються однією мелодією Свята музики. Вже 9 років як ця мелодія лунає і у Львові. Львів - єдине українське місто, яке є офіційним учасником Свята музики. У цей день понад 130 музикантів дадуть безкоштовні концерти на 30 різних сценах у несподіваних локаціях Львова.

Ідея Свята музики доволі проста – творити музику наживо в різних несподіваних локаціях. До святкування можуть доєднатися будь-хто з музикантів, гуртів, філармоній, оперних співаків чи шкільних ансамблів. Головна умова – всі артисти виступатимуть безкоштовно, щоб глядач так само безкоштовно відвідали їх концерти.

Масові заходи із 100% наповненням глядачів та без дистанції - нове рішення уряду

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

Королівський шлях: на Львівщині буде новий туристичний маршрут

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини