До Львова евакуювали музикантів Луганської обласної філармонії

16:20 8 березня 2022 р.

Фото до новини

Музиканти Луганської обласної філармонії евакуювались до Львова. З 2014 року вони працювали в місті Сєвєродонецьк, однак зараз були змушені були покинути і ту територію.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Я хочу подякувати нашим колегам зі Львова, які запропонували нам допомогу у цей важкий для всієї країни час. Ми вже не вперше змушені бути евакуйовуватись – у 2014 році ми втікали з рідного окупованого Луганську до Сєвєродонецьку, де на підконтрольній Україні території ми відновили роботу нашої філармонії. Зараз війна пішла далі. Ми відгукнулись на пропозицію львівських музикантів, і частина нашого колективу переїхала сюди. На жаль, не всі змогли виїхати. Сьогодні вранці нам вдалося зв’язатися із Сєвєродонецьком – півміста накрило градом. На щастя, наші музиканти всі живі, тому будуть намагатись виїхати сюди, до Львова», – розповів Ігор Шаповалов, керівник Луганської обласної філармонії.

«З початку повномасштабної війни до Львова евакуювалась Луганська обласна філармонія, яка з 2014 року перебувала у місті Сєвєродонецьк. Зараз це місто стало лінією фронту, тому музикантам довелося втікати далі. Ми допомогли з поселенням у Львові тим, хто зміг евакуюватись.

Львівські та луганські музиканти вже почали працювати над кампанією бойкоту російських артистів за кордоном. Також ми організовуємо концерти за межами України на підтримку наших музикантів, які були змушені втікати з рідних домівок», –  наголосив Іван Остапович, керівник управління культури Львівської міської ради.

Також Іван Остапович зазначив, що після стабілізації ситуації в країні луганські музиканти зможуть виступати у Львівському органному залі.

У Львові безцінні вітражі і скульптури огороджують щитами для захисту від можливих руйнувань

Освітлення на вулицях області та підсвітки фасаду будівель не вимикатимуть

Евакуація: приватні підприємства переміщатимуть у західні області України

На Львівщині заховали музейні експонати від воєнних загроз

У Львові зняли відеоролик зі закликами закрити небо

У Львові демонтовують і обгортають вогнетривкими матеріалами пам'ятки культури ЮНЕСКО

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів