Бі-Бой Kuzya зі Львова після перемоги в Києві виступить у Гданську (відео)

18:04 10 жовтня 2021 р.

9 жовтня у Києві відбувся український етап найпрестижнішого світового змагання з брейкінгу у форматі один на один Red Bull BC One Cypher Ukraine.

Переможцями стали Бі-Бой Kuzya зі Львова та Бі-Гьорл Kim з Києва. Під супровід відомих МС Vladee, Flipper, Ben, Mechanic і музичні вайби ді-джеїв Nail та Igorskee, українські бі-бої та бі-гьорлз показували свої найкращі вміння та рухи, аби стати найсильнішими та вже у листопаді продовжити шлях до перемоги на світовому фіналі Red Bull BC One у Гданську, Польща.

Про це Dailylviv.com повідомили організатори змагань.

У Red Bull BC One Cypher Ukraine взяли участь:

бі-бої Den, Gimnast, Intact, Flying Buddha, Tip Top T, Play Kuzya, Apache, Rock, Stimul, Ladflo, Kapon, Tabrin, Chiller, Fishka, Bess та Optimus.

бі-гьорлз Kim, Aluka, Olya, Mashka, PingVita, BIS, Valerok та Madam Lofty.

У фінальних батлах і серед бі-боїв і серед бі-гьорл судді були одностайними, і після запеклих раундів беззаперечна перемога дісталася Бі-бой Kuzya (Львів) та Бі-Гьорл Kim (Київ).

У фіналі серед бі-боїв зустрілись два досвідчених танцівники – Kuzya та Intact, який цього разу вирішив не приймати запрошення організаторів, а спробувати свої сили на рівні з іншими бажаючими починаючи з Pre-Cypher відбору. Фінал видався насиченим та емоційним, і майже з чотирма раундами замість трьох. Та в запеклій боротьбі одностайну перемогу суддів все-таки отримав Kuzya. 

Судили та обирали кращих із кращих світові зірки брейкінгу Junior (Франція), RoxRite (США),та Neguin (Бразилія), які також провели цього дня майстер-класи для всіх охочих.

 


Відео:

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу