У начальника Самбірського військкомату НАЗК знайшло мільйонні необґрунтовані доходи

16:03 22 вересня 2023 р.

Фото до новини

Встановлено, що декларант та його дружина впродовж 2020-2022 років придбали низку об’єктів нерухомого майна.

Про це інформує пресслужба НАЗК, пише Dailylviv.com.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) Львівської області на понад 4,4 млн грн.

Встановлено, що декларант та його дружина впродовж 2020-2022 років придбали низку об’єктів нерухомого майна.

Військком пояснив, що нерухоме майно було набуте коштом заощаджень сімʼї за попередній період, заробітної плати членів родини, а також подарунка від матері у розмірі 42 тис. дол. США.

Однак, аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн.

Матеріали моніторингу способу життя щодо військкома передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для розв'язання питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави.

Нагадаємо, наприкінці серпня НАЗК за результатами моніторингу способу життя заступника начальника одеського військкома виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про його незаконне збагачення на понад 14 млн грн.

У Самборі катували у військкоматі мешканців Харкова та Кривого Рогу, які намагалися перейти кордон до Польщі

Ув'язнення у військкоматі: двоє працівників ТЦК і СП на Львівщині полонили військовозобов'язаного

Суд призначив цілодобовий домашній арешт самбірському військкоматівцю

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів