У Львові штрафують продавців нелегальних ялинок

19:00 28 грудня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Правоохоронці спільно з лісниками та екологами намагаються перешкодити несанкціонованій вирубці хвойних дерев та їх реалізації.

Про це повідомили в суботу, 28 грудня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли, що працівники поліції спільно з працівниками лісництв виявили шість фактів незаконної вирубки ялинок. За цими фактами складені адмінпротоколи за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконна порубка, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка), яка передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі від п’яти до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці склали щодо продавців нелегальних ялинок адмінпротоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі на ринках), якою передбачено  накладення штрафу на громадян від 12 до 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб і громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники поліції склали 11 адмінпротоколів за статтею 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За торгівлю з рук у невстановлених місцях (стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення) притягнули до відповідальності 58 браконьєрів.

Як інформував «ЩЛ», у Львові затвердили перелік місць для торгівлі хвойними деревами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини