У Львові затвердили перелік місць для торгівлі хвойними деревами

17:35 3 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконком ЛМР ухвалив рішення «Про організацію передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами».

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що хвойні дерева продаватимуть з 18 грудня 2019 року до 6 січня 2020 року на визначених ділянках.

Зокрема, в Галицькому районі хвойні дерева продаватимуть на вулиці Волоській, у Залізничному районі – на вулицях Патона, 4/1 та Петлюри, 11 (біля ринку ТзОВ «Любінське сяйво»), на перехрестях вулиць Чернівецької й Городоцької та Широкої й Гніздовського (біля ринку ТзОВ «Ярмарок»).

У Личаківському районі – на вулицях Поліській, 2 (біля ринку ТзОВ «Галицьке перехрестя»), Солодовій, 4 (біля ринку ТзОВ «Дари Львівщини») й Хмельницького, 120 (біля ринку ТзОВ «Дари Львівщини»).

У Сихівському районі – на вулицях Сихівській, 16а (біля ТзОВ «Замок») і Стрийській, 57-59 (біля ринку ТзОВ «САТО» ЛТД) та на проспекті Червоної Калини, 36-40.

У Франківському районі – на вулицях Володимира Великого, 59в, Княгині Ольги, 112 (біля ТзОВ «Провесінь Ю. М. М.») і Науковій, 29 (біля ТзОВ «Фест-Вест» ЛТД).

У Шевченківському районі – на вулицях Величковського, Гайдамацькій, 9а (біля ТЦ «Володар»), на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи та Орлика (навпроти ринку ТзОВ «Тополя-1»), на вулицях Грінченка, 4-Б (біля ринку ПП «Холм»), Миколайчука, 8 (біля ринку ТзОВ «Фірма «Світлиця-3») та Шевченка, 360-364 (біля ринку ФГ «Ярослава») й на проспекті Чорновола, 67а. (біля ринку ТзОВ «Старий лицар» ЛТД).

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині відтворили ліси на 1364,5 га.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу