У Львові затвердили перелік місць для торгівлі хвойними деревами | Новини Львова

У Львові затвердили перелік місць для торгівлі хвойними деревами

17:35 3 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконком ЛМР ухвалив рішення «Про організацію передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами».

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що хвойні дерева продаватимуть з 18 грудня 2019 року до 6 січня 2020 року на визначених ділянках.

Зокрема, в Галицькому районі хвойні дерева продаватимуть на вулиці Волоській, у Залізничному районі – на вулицях Патона, 4/1 та Петлюри, 11 (біля ринку ТзОВ «Любінське сяйво»), на перехрестях вулиць Чернівецької й Городоцької та Широкої й Гніздовського (біля ринку ТзОВ «Ярмарок»).

У Личаківському районі – на вулицях Поліській, 2 (біля ринку ТзОВ «Галицьке перехрестя»), Солодовій, 4 (біля ринку ТзОВ «Дари Львівщини») й Хмельницького, 120 (біля ринку ТзОВ «Дари Львівщини»).

У Сихівському районі – на вулицях Сихівській, 16а (біля ТзОВ «Замок») і Стрийській, 57-59 (біля ринку ТзОВ «САТО» ЛТД) та на проспекті Червоної Калини, 36-40.

У Франківському районі – на вулицях Володимира Великого, 59в, Княгині Ольги, 112 (біля ТзОВ «Провесінь Ю. М. М.») і Науковій, 29 (біля ТзОВ «Фест-Вест» ЛТД).

У Шевченківському районі – на вулицях Величковського, Гайдамацькій, 9а (біля ТЦ «Володар»), на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи та Орлика (навпроти ринку ТзОВ «Тополя-1»), на вулицях Грінченка, 4-Б (біля ринку ПП «Холм»), Миколайчука, 8 (біля ринку ТзОВ «Фірма «Світлиця-3») та Шевченка, 360-364 (біля ринку ФГ «Ярослава») й на проспекті Чорновола, 67а. (біля ринку ТзОВ «Старий лицар» ЛТД).

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині відтворили ліси на 1364,5 га.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:06 14 серпня 2020 р.

Секретна документація на ракетний комплекс Грім-2 може потрапити до Росії. У Львові захопили підприємства, які працюють на армію

В ЛОДА пообіцяли скликати нараду з приводу захоплення двох підприємств у Львові, де зокрема, виготовляють комплексовані головки самонаведення (ГКСН) для ОТРК «Грім-2» на замовлення ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім.Янгеля.

Рубрика: Економіка

12:56 14 серпня 2020 р.

Брюховичі хочуть перетворити на курорт

У Брюховичах, що є Шевченківським районом Львова, є три свердловини мінеральної води. Якість води тут не поступається тій, яку видобувають у Берегово на Закарпатті. Проте підльвівські джерела мало досліджені. Також селище може похвалитися двома озерами для відпочинку, які майже щороку експерти називають придатними для купання.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доля львівських "Карпат"

Рубрика: Спорт

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Львівська ОТГ: проблеми і рішення

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу