У Львові обікрали автомобіль на 53 тис грн на паркувальному майданчику, де година коштує 30 грн

10:07 19 січня 2022 р.

Оператор майданчика на вулиці Валовій - ЛКП «Львівавтодор» - бере гроші за паркування, але не відповідає за безпеку автомобілів.

В центрі міста на території платної парковки на вулиці Валовій у Львові, яку обслуговує комунальне підприємство - ЛКП «Львівавтодор», з автомобіля чоловіка викрали дорогу техніку. Про це йдеться у сюжеті NTA у програмі «Правда. Наживо» (щобудня о 19:00). Цю історію розповіла Варта-1, пише Dailylviv.com.

З камери відеоспостереження видно, як з припаркованої автівки у центрі Львова вийшов чоловік. Ніби нічого дивного. Потім він спокійно пройшов під самою камерою спостереження на вулиці.

“Героєм” відео виявився не власник машини, а злодій, який без зламу пограбував авто. «Уже вдома я помітив, що рюкзак дуже легкий – немає частини техніки. Потім почав відтворювати події, які могли відбутися. Зрозумів, що крадіжка трапилася саме на Валовій», – розповідає Андрій Попович.

Чоловік залишив авто на платній парковці у розпал робочого дня. Вирушив неподалік у справах. Відсутнім був не довго, тож рюкзак із собою не захопив, хоча завжди забирає із собою цінні речі. Саме в той момент і сталася крадіжка. Оскільки слідів зламу не було, то одразу навіть не помітив того, що трапилося.

В Андрія викрали ноутбук, планшет, а також жорсткий диск. При цьому з рюкзака крадій не забрав зарядне, жорсткі диски, які лежали в інших кишеньках. Страхова компанія оцінила збитки на 53 тисячі гривень.

Усе, що вкрали, – робоча техніка. Як виявилося, зловмисник стежив за чоловіком. І коли Андрій зачиняв автомобіль, злодій зчитав код. За допомогою нього і відчинив машину.

Заяву до поліції Андрій вже написав, проте крадія ще не знайшли.

«За фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 185 кримінального кодексу України – крадіжка. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 6-ти років», – повідомила в коментарі виданню речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.

Вартість паркування на Валовій– 30 гривень за годину, це одні з найдорожчих розцінок. Загалом, в центральній частині міста коштує за 60 хвилин паркування коливається від 10 до 30 гривень.

«Ніхто не відповідає за машини. Страхові компанії приїжджають, розбираються», – так описав відповідальність за автомобілі охоронець на виїзді з паркування.

Немає на самій території парковки і відеонагляду – лише на виїзді і в’їзді території. Те, що його пограбували саме тут, Андрій зміг довести тільки завдяки відео з камери спостереження у кафе, що поруч.

Обслуговує цей паркувальний майданчик на вул. Валовій ЛКП «Львівавтодор» – найбільший оператор паркувальних майданчиків у місті. Таких в управлінні комунального підприємства є 49. Проте коментувати ситуацію, а також безпеку для автівок на їхніх парковках, у ЛКП відмовилися.

У пресслужбі Львівської міської ради сказали всі питання адресувати правоохоронцям.

У Львові вночі пограбували сейф Західного апеляційного господарського суду

У Львові злодій проник в офіс і вкрав валюту

У Львові спіймали викрадачів автівки, яка не завелася

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

У Львові викрали навігатор з автомобіля нардепа Володимира Парасюка, – «Варта 1»

 

DailyLviv.com

Депутатка Скороход підтвердила обшуки

В Україні запровадили аварійні відключення світла

РФ атакувала енергооб'єкти. У чотирьох областях є знеструмлення

Друге ранкове оновлення графіку відключень на Львівщині 5 грудня

На Львівщині у ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст

У вічність відійшов відомий львівський фотохудожник Йосип Марухняк

На Львівщині кіт впав у 20-метровий колодязь

НАБУ та СБУ викрили злочинну групу на чолі з нардепкою

57 російських дронів вдарили на 13-ти локаціях

Львівщина оплакує вісьомох Героїв. Серед них - уроженці Харківщини, Донеччини та Бразилії

Дрони влучилм у «Грозний Сіті» у Чечні

Росіяни вбили 12-річного хлопчика на Дніпропетровщині

Ранковий графік електропостачання від Львівобленерго на 5 грудня

Херсонську ТЕЦ майже знищено

Наглядова рада «Укренерго» створила комітет для боротьби з корупцією

Два ракетоносії РФ з ракетами «Калібр» вийшли в Чорне море

Укренерго попередило про відключення світла 5 грудня

Прорвало тепломережу під дорогою у Львові. Будинки не матимуть тепла та гарячої води, а дорога - однієї смуги

У Львові готують до відкриття Почесне Консульство Мексики. Хто очолить

Сьогодні після 17.30 графік вимкнень електроенергії на Львівщині не діятиме

Три підгрупи споживачів на Львівщині поза графіком вимкнень електроенергії 5 грудня

Юрій Бондаренко, Андрій Криницький та Луіс Феліпе Віейра Толедо Порто боронили Україну від російських окупантів

У Львові архітекторів і проєктантів не лякає абревіатура ЮНЕСКО

Чотириста пасажирів помістяться у двох трамваях зі Швейцарії, що прибули до Львова

Віднині підприємства можуть бронювати співробітників без обмежень за кількістю. Нові правила

Вітаміни для блискучої шерсті: що насправді працює, а що — маркетинг

На головному залізничному вокзалі Львова потяг травмував людину

Де знайти великий вибір препаратів в одному місці: переваги АДД

Ісландський мох на Львівщині хочуть включити до переліку рідкісних рослин і таких, що зникають

Німеччина надає додаткові 100 млн євро на підтримку енергетики України

Громадяни дев’яти країн ЄС вважають високим ризик війни між їхньою державою та РФ

Макрон очікує, що Китай підтримає зусилля щодо перемир’я в Україні

У переддень св. Миколая сонце на Львівщині прогріє повітря до 11° тепла

У Польщі українців, які поцікавилися кулінарними уподобаннями міністра, звинуватили у шпигунстві

У КНДР виявили табори, де «перевиховують» українських дітей із ТОТ

З шостої спроби продали спецдозвіл на газове родовище на Львівщині. Хто купив і куди підуть кошти

На Львівщині від наїзду автомобіля загинула літня жінка

На Львівщині галузь молочного скотарства демонструє тенденцію до зростання

Вижив на фронті. Убили у Львові під час перевірки документів

З будинку, поруйнованому російським обстрілом, демонтують усі цінні історичні елементи