Трохи майна ексміністра оборони-зрадника знайшли через 8 років після його втечі з України

11:41 13 червня 2022 р.

Фото до новини

Київська прокуратура заарештувала майно, що належать родині ексміністра оборони України, розшукуваного за державну зраду.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури, пише Dailylviv.com, у ході розслідування кримінального провадження арештовано 645 залізничних вагонів вартістю близько 650 млн грн, що належать підприємствам родини експосадовця, якого оголошено у розшук за державну зраду. Наразі арештоване майно передано в управління АРМА.

За даними слідства, на території України здійснюють свою діяльність ряд підприємств, кінцевим бенефіціарним власником яких є родина колишнього міністра оборони України (2012-2014 р.р.). Вони займаються поставками і реалізацією товарів на території РФ, а також виробляють обладнання для оборонно-промислового комплексу держави-агресора.

Крім того, за клопотанням прокуратури накладено арешт на інше майно цієї фінансово-промислової групи підприємств та їх власників. Зокрема, заарештовано 30 земельних ділянок, 30 об‘єктів нерухомості, у тому числі 6 цілісних майнових комплексів та корпоративні права 22 суб‘єктів господарювання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України і привласнення майна (ч. 3 ст. 110-2 та ч. 3 ст. 191 КК України) здійснюється слідчими СУ ГУ Нацполіції у м. Києві, за оперативного супроводу Департаменту захисту національної державності СБУ.

У цьому повідомленні прокуратура забула назвати прізвище ексміністра оборони. А міністром оборони у 2012 -2014 роках був Павло Лєбєдєв. Його тричі обирали народним депутатом України: 5-го скликання - з квітня 2006 по листопад 2007 від блоку Юлії Тимошенко, № 73 в списку; 6-го скликання - з листопада 2007 до грудня 2012 від партії регіонів, № 121 в списку;  2012 року - в одномандатному окрузі 224 у місті Севастополь від партії регіонів.

Після втечі Віктора Януковича Лебедєв також утік з України ще до офіційної відставки. Був присутній у Кремлі на зібранні з нагоди початку тимчасової окупації Криму Росією.

25 травня 2020 року Печерський суд Києва ухвалив рішення про заочний арешт Лебедєва у справі про розстріли на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

24 червня 2020 року ДБР повідомило про підозру Лебедєву у скоєнні державної зради.

Переховується від українського правосуддя.

Має п'ять доньок.

Немає часу займатися зрадниками: Президент позбавив звань двох генералів

ДБР порушило кримінальне провадження проти митників, які пропустили Суркісів через кордон

20 народних депутатів утекли за кордон

Ексголову Львівської обласної ради взяли під варту одразу в залі суду

Зловживання з гуманітарною допомогою на Львівщині: хто під підозрою

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів