Арештували майно і судитимуть директора та головного інженера, які відмили на ВелоБескидах 800 тис грн

15:54 5 вересня 2023 р.

Фото до новини

Компанія мала облаштувати велосипедні та пішохідно-трекінгові маршрути, спортивні велотраси та оглядову вежу..

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.com.

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно директора та головного інженера товариства.Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Встановлено, що в 2021 році між Львівською обласною державною адміністрацією та приватним підприємством було укладено договір на будівництво туристичної інфраструктури на території Львівщини. Мова йде про роботи на об’єкті «ВелоБескиди».

Згідно умов договору компанія мала облаштувати велосипедні та пішохідно-трекінгові маршрути, спортивні велотраси та оглядову вежу.

Надалі, з метою заволодіння бюджетними коштами підрядник надав підроблені акти виконаних робіт та довідки про їх вартість. В останніх були зазначені роботи, які в повному обсязі не були виконані. Відповідальним за організацію робіт на об’єкті був головний інженер товариства.

На підставі підроблених актів суб’єкту господарювання було безпідставно перераховано з бюджету понад 800 тис грн.

У межах кримінального провадження скеровано до суду позов про стягнення з обвинувачених завданої шкоди. Також накладено арешти на їх майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Сокальська райрада купила 34 байдарки і переплатила за них майже пів млн грн

245 тис грн за одноденний форум заплатить "Єврорегіон Карпати-Україна" своїй людині

Єврорегіон Карпати-Україна: у Львові гроші ЄС ділять кулуарно

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів