Поліція Львівщини відкрила 5 кримінальних проваджень за порушення санітарних правил

16:14 3 липня 2020 р.

Фото до новини

Також у Львівській області складено майже 1100 адмінпротоколів за ст.44-3 Порушення правил щодо карантину людей.

Від початку запровадження карантинних обмежень правоохоронці Львівщини відкрили 5 кримінальних проваджень за ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Також щодо порушників карантинних обмежень складено майже 1100 адмінпротоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, зокрема за порушення правил самоізоляції та обсервації, переміщення групами, порушення правил торгівлі, пасажирських перевезень та інших.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це повідомила поліція Львівської області.

"Щоденний Львів" повідомляв на цю тему сьогодні, що голова Львівської ОДА вимагає від міського голови Львова дотримувати карантинних обмежень.

У Львові міські лікарні заповнені хворими на 95 відсотків. 

Львівщина є недотестованою щодо Covid-19.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів