У Львові міські лікарні заповнені хворими на 95 відсотків

15:37 3 липня 2020 р.

Фото до новини

У лікарні швидкої допомоги перебуває 70 пацієнтів, з них 5 - в реанімації, 4 - на апараті штучної вентиляції легенів, у першій лікарні - понад 80 і у восьмій - 70 осіб.


"Упродовж останніх днів спостерігаємо достатньо високу кількість виявлених позитивних результатів у пацієнтів у Львівській області. Зокрема, за цю добу в нас зареєстровано 152 нових випадки, з них 54 — по місту Львову.... Впродовж останнього тижня, як правило, в нас показник коливається на рівні 46, 32, 31 випадків, сьогодні - 54. Якщо в попередні тижні в нас було 70, 80 і навіть 100 випадків, то зараз ми бачимо певну стабілізацію.

Але це не означає, що ситуація пішла на спад, тому що в наші стаціонари дуже багато пацієнтів поступають щодня, в нас фактично заповненість сьогодні в міських установах становить 95%, і хоча ми виписуємо кожен день пацієнтів, але в той же час рівно стільки ж до нас і поступає", - розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Напруга трохи менша, але тим не менше, кількість хворих достатньо висока. Так, зокрема, в лікарні швидкої допомоги перебуває 70 осіб, з них 5 — в реанімації, 4 — на апараті штучної вентиляції легень, в 1-шій лікарні - понад 80 осіб, і ще 70 осіб перебуває у 8-мій міській лікарні. Тому ситуація залишається напруженою, і я хотів би ще раз звернутися до наших мешканців і сказати про те, що маски залишаються обов’язковими, соціальна дистанція — обов’язкова, уникати скупчень людей — обов’язково.

Сьогодні опубліковано багато досліджень про ефективність масок — вони реально захищають від поширення інфекції. Цих правил треба дотримуватися у транспорті, в магазинах, в місцях, де перебувають люди, на спортивних майданчиках", — переконаний Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Станом на ранок 3 липня у Львові та на Львівщині - 5882 підтверджених випадків інфікування COVID-19. З них 873 — одужали, 157 — померли.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів