На службу до окупантів пішли директор водоканалу, головна лікарка і поліціянт-начальник: херсонські колаборанти

13:07 8 серпня 2022 р.

Фото до новини

СБУ зібрала доказову базу ще на трьох колаборантів, яких рф «призначила» керівниками на Херсонщині.

Співробітники Служби безпеки України зібрали беззаперечні докази добровільної співпраці з ворогом на тимчасово окупованій території Херсонщини ще трьох «посадовців».

Зокрема, з початку широкомасштабного вторгнення рф активно співпрацює з окупантами «директор» Херсонського водоканалу. Зловживаючи повноваженнями, колаборант розпорядився відправити спецтехніку на підмогу російській армії. Завдяки цьому загарбники змогли облаштувати оборонні позиції навколо окупованого обласного центру.

Більше того зрадник змушував своїх підлеглих брати участь у масовках, публічно виступаючи на підтримку окупаційного режиму.

Ще одна колаборантка отримала кар’єрне підвищення і обійняла посаду «виконувачки обов’язків головного лікаря Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги». 

Жінка запевнила загарбників, що готова працевлаштовувати лікарів з рф і окупованого Криму. Крім того, вона обіцяла «старанно» працювати над створенням «позитивного іміджу» окупаційної влади, зокрема, вирішити проблеми з медичним забезпеченням у регіоні.

Наразі обом «чиновникам» оголошено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Отримав підозру від СБУ і фейковий правоохоронець, який обійняв посаду «начальника Новокаховського відділу по боротьбі з економічними злочинами».

У новому статусі він активно працював для зриву посівної кампанії на Херсонщині. Чоловік заручився підтримкою «військового коменданта» і тероризував фермерські господарства Каховського району. 

У розпал посівної він зухвало вилучав у них насіннєвий матеріал і мінеральні добрива. Обґрунтовував свої дії нібито недотриманням з боку фермерів умов зберігання добрив і збіжжя. 

Наразі щодо нього СБУ здійснює досудове розслідування за статтею 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

СБУ попереджає: кожен, хто перейшов на бік ворога, неодмінно буде покараний за законом.

Заходи з викриття колаборантів проводили співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

На Херсонщині деокуповано 46 населених пунктів на межі з двома областями

У жодному з населених пунктів, захоплених росіянами, немає колаборації: Україна може перемогти, - експерти

В Україні створять реєстр головних державних зрадників, - НАЗК

Немає часу займатися зрадниками: Президент позбавив звань двох генералів

Вирішується питання про звільнення 28-ми посадових осіб СБУ, - Зеленський

Ексльвів'янин, який перейшов на службу в окупаційні війська, став 200-им

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів