Міський голова Львова вважає, що дії прокуратури не піддаються жодній логіці

13:55 18 листопада 2016 р.

Андрій Садовий пообіцяв: «Ми, безумовно, будемо боротись за права інвестора та нові виробництва у Львові».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 18 листопада, що міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував затримання начальника управління житлового господарства та дії прокуратури по питанню будівництва індустріального парку в Рясне-2:

«Цього тижня відбулись ще дні події, які вимагають моїх коментарів. У четвер правоохоронні органи затримали начальника управління житлово-комунального господарства за підозрою в отриманні хабаря.

Моя позиція в таких випадках однозначна – якщо вина буде доведена – суд і тюрма. Але інші дії прокуратури, які теж стались цього тижня, не піддаються жодній логіці. 

Минулого року ми провели міжнародний конкурс та залучили провідну європейську компанію CTP для будівництва індустріального парку в районі Рясне-2. Це ще одна річ, якої вимагають львів’яни – робочі місця. Новий парк передбачав створення понад три тисяч нових місць праці.

Нам було дуже непросто переконати голландську компанію інвестувати в Україну. Європейців лякають війна, корупція, беззаконня. Тепер у нас з’явились нові помічники в лапках.

Прокуратура вирішила порушити кримінальну справу та не допустити до реалізації цього проекту. Ми, безумовно, будемо боротись за права інвестора та нові виробництва у Львові.

Але абсурд ситуації, коли головними ворогами для інвестицій в Україну є правоохоронні органи, вражає. Будемо тримати громаду в курсі розвитку подій і обіцяю одне – я не буду мовчати навіть тоді, коли такі дії прокуратури будуть покривати вищі посадові особи держави».

Як інформував «Щоденний Львів», Генпрокуратура й поліція провели обшуки у ЛМР, про результати яких повідомив Юрій Луценко, СБУ затримала за здирництво начальника управління ЛМР Юрія Гольця, який розповів про відсотки відкотів.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини