Львівська суддя, попри рекомендацію Громадської ради доброчесності про її звільнення, продовжує працювати

22:17 27 липня 2023 р.

Фото до новини

Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила про початок формування Громадської ради доброчесності. Водночас рішення ГРД попередніх років щодо окремих суддів і досі проігноровані.

Зокрема, за даними видання "Ділова столиця", суддя Шевченківського районного суду Львова Галина Білінська, попри рекомендацію ГРД про її звільнення, продовжує працювати суддею. 

"Ексголова Шевченківського суду Львова Галина Білінська, відома чисельними скандалами, врятувала від покарання свого сина.

21 лютого 2018 року його затримали за кермом BMW X5 у стані алкогольного сп’яніння. Однак справа про адмінпорушення пана Білінського була чомусь передана не до Личаківського райсуду Львова (за місцем скоєння порушення) і не до Залізничного райсуду (за місцем реєстрації порушника), а просто до Шевченківського райсуду, де головує його мати. У підсумку сина судді не покарали: Шевченківський райсуд постановив закрити провадження у його справі "у зв’язку з закінченням строків, передбачених ч.2 ст. 38 КпАП України". Громадська рада доброчесності, докладно вивчивши діяльність пані Білінської, ще у 2019 році констатувала її невідповідність критеріям доброчесності та вимагала звільнення з посади судді. Однак служителька Феміди (як і її син) – не покарані", - наголошує видання.

Як додає Цензор.нет, у висновку ГРД  стосовно діяльності судді Білінської також йдеться про те, що вона своєчасно не задекларувала майно; допустила значні розбіжності у відомостях, поданих у майнових деклараціях за той самий період; допустила порушення правил етики у професійній діяльності: зухвало і неетично спілкувалась із журналістами, які представляють інтереси громадськості; суддя Білінська притягувалась до адміністративної відповідальності;

ВККС мала б вже давно розглянути питання про доцільність перебування Білінської на посаді, однак вже четвертий рік поспіль цього не робить.

Нагадаємо, днями на підбурюванні до хабарництва НАБУ затримало керівника Державної судової адміністрації України

Суддя-зрадник України після втечі в РФ ще понад два роки одержував зарплату

Суддя, який автівкою збив на смерть нацгвардійця, вдається до хитрощів і вигадок (відео)

Галицький районний суд міста Львова чекає на двох суддів у серпні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів