Директор Львівського бронетанкового заводу запевнив: «Я наразі не відсторонений»

17:45 19 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: mi100.info

Роман Тимків, якого суд відпустив під заставу, за його словами, продовжує роботу.

Директор держпідприємства «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків запевнив сьогодні, 19 липня, що він не відсторонений від посади і продовжує роботу. Він стверджував у середу здивованим журналістам: «Я наразі не відсторонений».

Директор Львівського бронетанкового заводу також запевнив, що це підприємство виконало свої зобов'язання за контрактом, через який розпочато кримінальне провадження стосовно його керівника. Роман Тимків уточнив: «Наш завод повністю виконав свої зобов'язання, крім чотирьох двигунів – вони підлягали заміні. Ми готові їх замінити і після зняття арешту можемо вбудувати їх в танки і відправляти в війська».

Стосовно звинувачень, які пред’явило йому НАБУ, Тимків сказав, що останнім часом на його підприємстві проводилисьядві аудиторські перевірки. Одна з них виявила збитки на 680 тисяч гривень – по одному з чотирьох згаданих двигунів, друга прийшла до висновку, що матеріальних збитків немає.

«Кілька тижнів тому знову була аудиторська перевірка за два роки, під час якої це питання вивчили. І там чітко сказано: матеріальний шкода не була заподіяна», – додав Роман Тимків За його словами , заставу за нього внесла його сестра.

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна». Як інформував «ЩЛ», детективи НАБУ затримали керівників Львівського бронетанкового заводу, Спеціалізована антикорупційна прокуратура пояснила, що посадовці Львівського бронетанкового заводу й ЗСУ вкрали 28,5 млн. гривень, однак директор Львівського бронетанкового заводу вийшов на волю за заставу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів