Кримінал

Фото для новини

15:32 20 травня 2024 р.

Жінка вийшла заміж, щоб вивезти чоловіка за кордон

43-річна мешканка Київської області, інвалід третьої групи, підшукала військовозобов’язаного чоловіка, який мав намір незаконно виїхати за кордон та уклала з ним фіктивний шлюб.

Кримінал

Фото для новини

14:38 20 травня 2024 р.

Завершили розслідування у справі про підкуп керівництва ДБР Гринкевичем-старшим

ДБР завершило досудове розслідування стосовно львівського бізнесмена Ігоря Гринкевич, який пропонував 500 тисяч доларів США одному із керівників Головного слідчого управління ДБР за сприяння у поверненні вилученого майна, а також закриття кримінального провадження відносно підконтрольних йому компаній.

Кримінал

Фото для новини

11:28 20 травня 2024 р.

Восьмий смертельний випадок у травні. У Тисі знайшли тіло ще одного потопельника-невдахи

Про перебування у річці людини без ознак життя прикордонників відділу «Тячів» Мукачівського загону повідомили співробітники прикордонної поліції Румунії.

Кримінал

Фото для новини

15:29 17 травня 2024 р.

Синам Дубневичів, які втекли за кордон, інкримінують нелегальне розроблення кар'єра

Обидва чинні власники «АПП “Львівське”» – Павло Дубневич і Юрій Дубневич – перебувають за межами України. А підписант компанії і Юрій Депас заявив NGL.media, що не виконує обов’язки керівника ще з березня 2022 року.

Кримінал

Фото для новини

13:20 17 травня 2024 р.

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався втекти в Румунію

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали військовослужбовця прикордонного загону, який застрелив 39-річного жителя міста Дніпро під час спроби перетину кордону на Закарпатті.

Кримінал

Фото для новини

11:05 16 травня 2024 р.

У Польщі роботодавець разом зі спільником жорстоко вбили працівника з України

Двох чоловіків звинуватили у вбивстві з особливою жорстокістю українця в Рокічинах (Поморське воєводство). Тіло 48-річного чоловіка виявили під час пожежі, яка сталася там на вихідних.

Кримінал