Завтра Львів прощатиметься із загиблими воїнами 24-ї та 66-ї бригад

20:15 27 липня 2023 р.

Фото до новини

У п’ятницю, 28 липня, Львів попрощається з двома Героями. Станіслав Савочка та Степан Лозінський загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі

Біографічні довідки Героїв

Степан Лозінський (15.05.1985-24.07.2023) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Закінчив колишнє вище професійне училище №57 (сьогодні – державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва»), здобув професію «майстер-наладник з технічного обслуговування машино-тракторного парку».

Після закінчення навчання проходив військову службу у лавах військ зв’язку.

У мирний час працював водієм-експедитором. Захоплювався футболом та рибальством.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Героя залишилися мама та сестри.

Станіслав Савочка (03.12.1996-22.07.2023) Уродженець міста Вугледар Донецької області. 

Навчався у Вугледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Вугледарської міської ради Донецької області. Здобував освіту у Донецькому професійному гірничому ліцеї. 

Після навчання працював адміністратором у цирку. Мав виняткову любов до тварин. Згодом обіймав різноманітні посади у мобільному ляльковому театрі: був актором, ведучим та адміністратором. 

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на Луганщині у складі 66-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. 

У Станіслава Савочки залишилися бабуся, мама, тітка, дядько та двоюрідний брат зі сестрою.

Завтра Львів віддасть почесті добровольцю з Трускавця Олегу Добрянському

Завтра Львів оплакуватиме 25-річного Героя-херсонця

Залишилися тільки двоюрідні брати та сестри: завтра Львів прощатиметься з Ігорем Босенком

Добровольця-водія Андріяна-Івана Вирозумського завтра у Львові проведуть в останню дорогу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів