Завтра Львів прощається з полковником, заступником командира батальйону Юрієм Баком

16:56 4 червня 2023 р.

Фото до новини

У понеділок, 5 червня, Львів попрощається з Героєм Юрієм Баком, який загинув захищаючи Україну від російських окупантів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Біографія Героя

Юрій Бак (04.05.1969-02.06.2023) Львівʼянин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №85 (сьогодні – ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради). Закінчив колишнє Харківське вище військове училище та Харківський національний університет внутрішніх справ.

Більшу частину свого життя присвятив військовій службі у лавах Національної гвардії України. Перебував у складі 45-го полку імені Олександра Красіцького, 2-ї окремої Галицької бригади та навчального центру імені Василя Вишиваного. Працював заступником командира з озброєння-начальником технічних частин НГУ, також обіймав посаду начальника автомобільних та бронетанкових служб технічного забезпечення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі однієї з військових частин Західного територіального управління.

За особисту мужність був нагороджений нагрудним знаком «Учасник АТО». Полковник.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації був заступником командира 2-го стрілецького батальйону (з охорони та оборони обʼєктів технічного забезпечення) військової частини 3002 Національної гвардії України.

У Юрія Бака залишилися мама, дружина та син.

Завтра у Зашкові і Львові прощатимуться з двома Героями - Андрієм Беспальком та Миколою Кочетковим

Завтра Львів попрощається з Героями Андрієм Патрайком та Віктором Петровим

Затра Львів прощатиметься з Миколою Ковальським: у Героя залишилися батьки і брат

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів