У п'ятницю Львів попрощається з Героями Юрієм Стрельцовим і Сергієм Трілем

22:32 11 серпня 2022 р.

Фото до новини

Завтра, 12 серпня, Львів попрощається з Героями Юрієм Стрельцовим та Сергієм Трілем, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Пр це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.  

Біографічні довідки Героїв

Юрій Стрельцов (07.05.1997 – 06.08.2022) Львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі №63 міста Львова.

Впродовж 2014 – 2018 років здобував вищу освіту у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де додатково навчався на кафедрі військової підготовки і став молодшим лейтенантом.

З 2018 до 2019 років проходив військову службу в лавах оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сержант. З 2021 року вступив до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. З початком повномасштабного російського вторгнення захищав Україну в Запорізькій області.

У Юрія Стрельцова залишились батьки і брат.

Сергій Тріль (08.02.1993 – 01.08.2022) Львів’янин. Навчався у ліцеї № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Впродовж 2008 – 2011 років навчався у Вищому професійному училищі №20 міста Львова.

У 2014 – 2015 роках проходив військову службу в лавах військової частини А3002 Національної гвардії України.

Солдат. З перших днів повномасштабного російського вторгнення захищав Україну у лавах 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Сергія Тріля залишились мати, сестра, донька і син.

У п’ятницю Львів прощатиметься з Героями Василем Сущуком, Андрієм Білим та Віталієм Борисюком

Мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео)

Завтра Львів попрощається з Героями - Євгеном Бондаренком і Юрієм Пастухом

Завтра Львів прощатиметься з Героями Володимиром Гірняком, Миколою Забавчуком та Cергієм Ковальовим

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини