Львівський університет безпеки життєдіяльності випустив 124 фахівців

14:00 15 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 15 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих фахівців.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Цього року випускниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності стали 124 особи. В урочистостях з нагоди випуску взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, студенти та працівники ЛДУ БЖД, представники територіальних управлінь ДСНС, Академії сухопутних військ, Львівського державного університету внутрішніх справ, військових частин ЗСУ та Національної гвардії України».

«Урочистості традиційно розпочались із винесення прапора та покладання квітів до пам’ятника студентам університету загиблим під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Із вітальним словом до випускників звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка».

«Львівський університет безпеки життєдіяльності вже підготував понад 35 тисяч фахівців. Серед його випускників – відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України». Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини («EFSCA»). Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

До теми

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу