У Львові запустили трамваї і тролейбуси вулицею Бандери: номери маршрутів

15:06 19 грудня 2021 р.

Регулярний рух електротранспорту вулицею Бандери відновлено. Йдеться про трамваї №1, 4, 9 та тролейбуси №22, 29, 30.

Про це інформує пресслужба ЛМР і нагадує, що електротранспорт курсує за такими маршрутами:

Трамвайний маршрут № 1 — «Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка - вул. Підвальна - Погулянка». На маршруті планується до випуску 7 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11-12 хвилин.

Трамвайний маршрут № 4 — «Залізничний вокзал – вул. Бандери - вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Стуса – вул. Вернадського». На маршруті планується до випуску 11 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 9 хвилин.

Трамвайний маршрут № 9 — «Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Підвальна – вул. Торф'яна». На маршруті планується до випуску 8 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 22 — «Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – Автовокзал». На маршруті планується до випуску 12 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 8-10 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 29 — «Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Любінська – Аеропорт». На маршруті планується до випуску 9 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 7-8 хвилин.
Тролейбусний маршрут № 30 — Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. Ряшівська». На маршруті планується до випуску 5 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 15 хвилин.

Нагадаємо, 18 грудня вул. Бандери повністю відкрили для руху транспорту, зокрема – частини громадського. Йдеться про міські автобуси № 7, 15, 33, 38, 41 та 43. Натомість трамваї та тролейбуси працювали в тестовому режимі. Сьогодні ж повноцінно відновили рух і електротранспорту.

У Львові обіцяють відкрити реконструйовану вулицю Бандери до дня його народження

З 1 листопада змінять рух громадського транспорту в районі вулиці Степана Бандери

Львівелектротранс хоче збільшити штат водіїв евакуаторів

У Львові розшукують власників мереж, які використовують опори ЛКП Львівелектротранс на вулиці Кульпарківській

dailylviv.com

До теми

13:12 22 січня 2022 р.

У Львові відзначили 103 річницю проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР та Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення 103-ї річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР та Дня Соборності України на Личаківському кладовищі відбулись урочисті заходи. Участь взяли представники обласної та міської влади, військові, громадські та політичні діячі міста, духовенство.

Рубрика: Історія

14:56 4 січня 2022 р.

Археологи виявили нові сенсаційні знахідки часів Римської імперії на Львівщині

Розвідкові розкопки нововідкритої пам’ятки часів германських племен виявили два нові унікальні археологічні об'єкти: поховання з обрядовими предметами всередині та заглиблену споруду, призначення якої поки залишається загадкою.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу