Львівелектротранс хоче збільшити штат водіїв евакуаторів

12:54 3 березня 2021 р.

Із лютого 2021 року евакуацію неправильно припаркованих авто у Львові здійснює ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомив на комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності начальник служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Богуш.

Інформація про це є на порталі депутатів ЛМР,  пише DailyLviv.

За повідомленням порталу, для цього скоординовано роботу патрульної поліції Львова, інспекторів з паркування та ЛКП «Львівелектротранс».

«До нас надходить сигнал про порушення паркування і наша служба виїжджає на місце. Для порівняння: за січень було проведено  45 евакуацій авто, за лютий, коли ми почали це робити цілодобово – 152 випадків. Усі кошти за евакуацію, а це 720 грн за виклик, поступають у бюджет підприємства»,- каже Андрій Богуш

За словами Андрія Богуша, для виробничих потреб підприємству потрібно збільшити штат - два водії і два стропальники (вантажники).

«Зараз евакуацію неправильно припаркованих авто здійснює тільки ЛКП «Львівелектротранс». Для забезпечення цілодобової роботи служби нам потрібно збільшити штат. З того часу, як три евакуатори передали на баланс ЛКП «Львівелектротранс», в штаті було десять водіїв  і десять стропальників. Але у зв’язку з карантином нам скоротили штат»,- наголошує Богуш.

Заступник голови комісії Андрій Стець у ході обговорення зазначив, що транспортні засоби «Львівелектротрансу» найбільше потерпають від неправильного паркування, оскільки рейковий транспорт не в змозі об’їхати неправильно припаркований автомобіль.

«Сьогодні ми підтримали збільшення кількості водіїв та технічних працівників, які допомагають розвантажувати  автомобілі для того, щоб максимально ефективно вони могли працювати навіть в нічний час. Адже неправильно припарковане авто може зупинити всі транспортні засоби, які є на маршруті, через це страждає безліч людей, які не можуть вчасно доїхати на роботу, утворюються величезні корки. Тому суміщення повноважень щодо забезпечення перевезень та евакуації авто працює досить ефективно. Ми почули доповідь і розуміємо, що потрібно підсилити цей напрямок»,- каже Андрій Стець.   

Крім цього, члени комісії транспорту розглянули проєкт ухвали «Про надання ТзОВ «Аметрин» земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 11-а».

За словами секретаря комісії Володимира Лесика, йдеться про побудову багаторівневого паркінгу.

«Ми погодили надання дозволу на відвід земельної ділянки на будівництво багаторівневого паркінгу. У цьому районі інтенсивної житлової забудови є велика проблема з паркуванням. Заплановано близько 200 паркомісць. Це перший крок для розвантаження дворів, міжквартальних доріг у цьому мікрорайоні», - каже Володимир Лесик.

Паркувальний булінг у Львові: як захиститися і хто за це заплатить

Інспектори-паркувальники у Львові незаконно карають водіїв за протермінування стоянки (відео)

У центрі Львова бізнесмен з Австрії більше тижня не може визволити авто з-під снігу

У львів'ян забирають перепустки в центр, через те, що вони не мають, де припаркуватися

dailylviv.com

До теми

23:04 22 травня 2022 р.

UNIMOT S.A планує збудувати нафтобазу на Львівщині і мережу АЗС

Наприкінці минулого року начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрічався з представниками ТОВ «Унімот Україна». Компанія висловила намір збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс-термінал нафтопродуктів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу