Площа Національного військового меморіального кладовища становитиме понад 266 га

20:15 21 серпня 2023 р.

Фото до новини

Меморіальний комплекс включатиме військове кладовище, музейний комплекс, ритуальну будівлю та інші необхідні споруди для організації почесних поховань.

Кабінет Міністрів України 19 серпня ухвалив постанову “Про реалізацію експериментального проекту щодо проектування Національного військового меморіального кладовища”.

Документ розроблено на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 08.08.2023 року.

“Уряд прискорить терміни проектування Національного військового меморіального кладовища. Прийняли документ, який врегульовує процедуру проектування такого меморіального кладовища на території Гатненської громади Фастівського району Київської області, а також механізм відведення земельних ділянок для зазначених потреб. Маємо гідно вшанувати пам’ять українських Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Ми назавжди перед ними в боргу”, – повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шпигаль за підсумками засідання Уряду.

Меморіальний комплекс включатиме військове кладовище, музейний комплекс, ритуальну будівлю та інші необхідні споруди для організації почесних поховань.

На Національному військовому меморіальному кладовищі будуть поховані українські Герої, які ціною власного життя боронили незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Координатором проєкту є Міністерство у справах ветеранів.

Для облаштування кладовища у селі Гатне виділять дві земельні ділянки площею 258,73 га і 7,96 га.

Декомунізація у Львові: як звільнити Марсове поле від праху окупантів для пантеону українських героїв

Мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео)

Львів'яни прощаються із загиблими Героями на вулицях міста

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів