Затримки із митним оформленням вантажів продовжуються, - ЕВА

17:38 7 жовтня 2020 р.

З початку вересня 2020 року від бізнесу почали надходити скарги на затримки митного оформлення вантажів, пов’язані з контролем митної вартості товарів.

Про це інформує Європейська Бізнес Асоціація.

Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації повідомляють, що митне оформлення вантажів відбувається з постійними затримками. Причина – знову питання підтвердження митної вартості. Так, за інформацією від компаній-членів асоціації, рішення митних органів часто оскаржують саме через неправомірну вимогу підвищення митної вартості товарів.

Судова практика щодо митної вартості є усталеною і обов'язковою для митних органів. Застосовуючи положення Митного кодексу, Верховний Суд неодноразово констатував, що:

 - митні органи повинні письмово обґрунтовувати розбіжності чи недоліки у первинному пакеті документів, а також неможливість перевірки обставин за наявними документами,

- розбіжності чи відсутність відомостей повинні мати пряме відношення до визначення митної вартості. Технічні недоліки у документах, які прямо не впливають на складові митної вартості (наприклад описки, дані про строки оплати товару тощо), не можуть бути підставою для витребування документів.

- митниця має право витребувати лише ті документи, які можуть усунути вказані сумніви і недоліки, а не усі передбачені законом.

Тож справи, де митний орган неправомірно витребує додаткові документи є завідомо програшними. У підсумку, митні органи витрачають зусилля на розгляд справ, які є для митниці неперспективними, розпорошуючи ресурси державного бюджету та свої зусилля.

Звітування про збільшення надходжень до бюджету від Держмитслужби, у багатьох випадках, матиме логічне продовження у вигляді відшкодування з державного бюджету за рішенням суду, наголошують в ЄБА.
Україна запровадить нульове мито на імпорт вина ЄС.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу