Замість сайту Приватбанку - повідомлення від хакерів

20:30 15 лютого 2022 р.

До сайту Приватбанку і сервісу Приват24 дотепер немає доступу. Замість сайту фінустанови відкривається повідомлення англійською "BUSTED!" - зламаний.

Нагадаємо сьогодні ввечері Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомив користувачів Приват24 про проблеми з платежами та загалом з роботою додатку. Деяким користувачів зовсім не вдавалося зайти у Приват24, в інших не відображалися баланс і останні транзакції, пише Dailylviv.com.

У Приваті запевняють: жодної загрози для коштів вкладників немає. Кібератака стосується виключно додатку Приват24. Решта фінансових операцій виконуються у нормальному режимі.

Але, як бачимо, зловмисникам вдалося зламати сайт Приватбанку. Наразі достеменно невідомо, наскільки критичною для фінустанови і її клієнтів стала ця хакерська атака.

Як з'ясували IT-фахівці Dailylviv.com, сайт Приватбанку розміщений на сервісі Amazon і не використовує проміжного сервісу для захисту від хакерських атак.

Приватбанк перебуває під масованою DdоS-атакою. Збої в роботі інших банків

 

dailylviv.com

До теми

11:02 18 серпня 2022 р.

Бронежилети для дітей починають виготовляти на Львівщині (відео)

Львівський оборонний кластер почне виготовляти бронежилети для дітей, яких будуть евакуйовувати зі зони бойових дій, а також для медиків. До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Рубрика: Економіка

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу