Витік нафти на трубопроводі Дружба у Польщі: працюють рятувальники

09:54 12 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Пізно ввечері у вівторок системи автоматизації PERN виявили витік у трубопроводі "Дружба" на одній із двох ниток західної ділянки трубопроводу - приблизно за 70 кілометрів від Плоцька.

Про це інформує PERN, польська акціонерна компанія з експлуатації нафтопроводів, пише Dailylviv.com.

"Це основний шлях, по якому сира нафта потрапляє до Німеччини. На даний момент причини інциденту невідомі - тиск на пошкодженій нитці було негайно відключено. Друга нитка газопроводу працює без змін",- йдеться в повідомленні.

Як інформує оператор, інші елементи інфраструктури PERN, у тому числі Поморська ділянка, яка транспортує сиру нафту танкерами до Польщі, а потім і до Німеччини, працюють у стандартному режимі.

На місце події негайно виїхали рятувальні служби PERN та ДСНС для оцінки ситуації, охорони території та початку рятувальних робіт.

На цей час всі служби PERN (технічна, оперативна, власна пожежна команда і охорона навколишнього середовища) вживають заходи, згідно з алгоритмами, передбаченими для подібної ситуації.

Місце події охороняють.

Як додала речниця підприємства Катажина Красінська, місце аварії - це велике поле кукурудзи, і воно є доволі далеко від будь-яких забудов.

Причини події наразі невідомі. Трубопровід «Дружба» — найбільша в світі система трубопроводів, що з'єднує Сибір із Центральною Європою.

На Львівщині вкрали усі гроші на будівництво газопроводу

Білоруси відкачують з «Дружби» брудну нафту

Військові Норвегії охоронятимуть підводний газогін від диверсантів

Nord Stream могли підірвати: газ з рф в Європу має тепер два шляхи - через Польщу або Україну

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини