Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» розпочалася вдванадцяте

15:45 3 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1047


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 3 жовтня, розпочалася вже дванадцята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Виставка організована для популяризації продукції львівських підприємств і керуючись «Комплексною стратегією розвитку Львова на 2012−2025 роки», «Програмою сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2017−2019 роки». В межах виставки-ярмарку заплановано проведення семінарів, круглих столів та зустрічей».

Заступниця начальника відділу ділових індустрій Юлія Трохимчук зазначила: «На виставці представлені товари місцевих виробників різних галузей промисловості, а саме – легкої (30 підприємств), харчової (10 підприємств), виробництва будматеріалів, виробництва меблів, товарів повсякденного вжитку, «HandMade» тощо (14 підприємств). Цього року до нас долучилось понад 60 підприємців різних галузей промисловості: легкої, харчової, представники підприємств, які виробляють електричні прилади, тощо. Серед цих підприємств є як великі й загальновідомі, так і маленькі, які лише починають свій шлях у бізнесі».

«На цьогорічній виставці зібрали товаровиробники як зі Львова, так і з інших регіонів України. Впродовж «Львівського товаровиробника» триватимуть різноманітні заходи – Всеукраїнський конкурс «Битва модельєрів», Фестиваль перукарського мистецтва «Галицький талант», Фестиваль краси та здоров’я «Art Beauty», – поінформували також у міськраді.

«Для підприємців та бізнесменів проведуть семінар «Можливості для зростання бізнесу», а львівські модельєри представлять показ власних колекцій мод «Fashion Palace». Соціальною складовою цьогорічного заходу стануть інклюзивний показ мод у супроводі камерного симфонічного оркестру і майстер-класи від соціального підприємства «Рукомисли», – розповіли також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:45 23 жовтня 2019 р.

Національний банк зміцнив гривню на 13 копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 24,9752 гривні за долар (у вівторок – 24,9752) та 27,6521 – за євро (напередодні – 27,9047).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 363

18:00 22 жовтня 2019 р.

Уряд збільшив плату за компослуги для отримувачів субсидій

Кабінет міністрів збільшив розмір базової норми плати за житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій з 15% до 20% із середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 783

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу