В Україні запустили газотурбінну мобільну електростанцію від США

15:05 4 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Газотурбінну мобільну електростанцію від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) випробували у тестовому режимі.

Про це інформує Енергоатом, пише Dailylviv.com.

4 жовтня 2023 року відбулось випробування газотурбінної мобільної електростанції, отриманої від USAID в межах технічної допомоги енергетичному сектору України, який зазнає пошкоджень внаслідок регулярних терористичних атак з боку рф.

Майданчик, обладнання та пуск установки проінспектував президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін. Встановлена потужність мобільної електростанції дорівнює 28 МВт. Завдяки такій установці з'являється можливість локалізувати енерговиробництво в регіоні, і це зміцнить українську енергомережу.

Після отримання обладнання та встановлення його на один з обʼєктів критичної інфраструктури, поінформував керівник НАЕК, компанія підготувала виробничу команду, яка працюватиме з мобільною установкою.

«Фахівці Енергоатому, – підкреслив Петро Котін, – зробили все від нас залежне, щоб виконати поставлене Міненерго завдання – запустити електростанцію до наступного опалювального сезону. Попри затримки у надходженні комплектуючих, це завдання буде виконано, установка вже працює в тестовому режимі та буде підключена до мережі 10–12 жовтня 2023 р.».

Також очільник НАЕК провів виробничу нараду з фахівцями, які були задіяні в монтажі та пуску установки, і персоналом, який обслуговуватиме електростанцію, визначив завдання стосовно організації подальшої роботи та подякував фахівцям Компанії за якісну роботу.

Енергоатом створить мережу швидкісних автомобільних електрозарядних станцій

Чому наступна зима в Україні може бути важчою, ніж попередня

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів