Уряд перенаправив 323 мільйони на зарплату шахтарям

16:48 19 грудня 2019 р.


Фото: epravda.com.ua

Кабмін затвердив перерозподіл коштів у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Мінекоенерго на 2019 рік, - недовикористані кошти на суму 322,6 млн. гривень.із деяких програм перенаправили на програму »Реструктуризація вугільної галузі».

Про це йдеться у розпорядженні прем'єр-міністра Олексія Гончарука від 18 грудня, яке опублікувало інтернет-видання «Економічна правда». За словами голови енергетичного комітету ВР Андрія Геруса, ці кошти підуть на виплати заробітних плат шахтарям державних шахт.

У розпорядженні йдеться також про зменшення видатків розвитку за програмою «Ліквідація вугледобувних та торфодобувних підприємств» на 140,7 млн. гривень, видатків споживання за програмою «Збереження природно-заповітного фонду» на 20 мільйонів гривень.

Передбачається також зменшення видатків за програмою «Здійснення природоохоронних заходів» на 91,6 млн. гривень, видатків розвитку за програмою «Розвиток та поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених систем» на 40 млн гривень. Крім цього, йдеться про зменшення видатків розвитку за програмою «Підтримка у безпечному стані енергоблоків та об'єкта «Укриття» та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС» на 25,2 млн. гривень.

Також передбачається зменшення видатків розвитку за програмою «Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості» на п’ять мільйонів гривень.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині викрили махінації зі зарплатами гірників.

dailylviv.com

До теми

20:24 16 травня 2021 р.

Українські заробітчани будуть по-новому платити податки в Польщі

У Польщі з травня 2021-го українським заробітчанам (як і іншим працюючим в країні іноземцям), дозволять отримувати податковий ідентифікатор PESEL (аналог українського ідентифікаційного коду) без прописки. Це спростить процедуру сплату податків.

Рубрика: Економіка

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу