У росіян, які повертаються з ЄС в РФ, митники забирають всі банкноти євро

13:12 15 вересня 2022 р.

Фото до новини

Згідно з діючими санкціями проти Росії, експорт валют Євросоюзу у банкнотах заборонений.

Російські туристи, які повертаються на батьківщину, побоюючись конфіскації євро митниками, ховають готівку у фінських лісах. Згідно з діючими санкціями проти Росії, експорт валют Євросоюзу у банкнотах заборонений. Тому деякі росіяни перед поверненням в країну обмінюють їх, наприклад, на долари або фунти. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Фінське радіо повідомило, що Митна служба Фінляндії щодня конфісковує євро у росіян, які покидають країну. Однак статистики з цього приводу ніхто не веде. Зазначається також, що не існує мінімально дозволеної кількості готівки для транспортування, і що будь-яка сума може бути конфіскована. Головний митний інспектор підтверджує, що готівку в росіян на кордоні конфіскують на підставі санкцій, введених ЄС щодо Росії через війну в Україні.

Нагадаємо, ще в березні Європейський Союз заборонив ввезення в Росію банкнот євро. Заборона не поширюється на ввезення в РФ готівки, необхідної для фінансування роботи в РФ посольств, консульств чи представництв міжнародних організації, але лише тих, що мають дипломатичний імунітет.

Туристів з рф можуть не впускати до ЄС - навіть з візами

Від 24 лютого до ЄС в’їхало майже 1 мільйон росіян: які кордони перетинали

У Криму тисячі громадян рф евакуюються в бік Керченського мосту, - Чубаров

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини