У Львові переформатують робочу групу, яка займатиметься питаннями МАФів

11:36 7 жовтня 2021 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував переформатувати робочу групу, що займається питаннями тимчасових споруд у місті. Сьогодні це питання проговорено на сесії Львівської міської ради.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Є пропозиція, щоб ми по складу робочої групи зробили коригування. Ми з керівниками фракцій проведемо спілкування. Ми навіть до виконкому не допустили багато пропозицій, які були.

Але ті МАФи, які заважають при ремонтах доріг, як на вул. Бандери і Пекарській, то ми їх дали на вилучення. Місто мусить наводити лад з МАФами. Але вцілому ми підтримуємо підприємців. Тому є пропозиція переформатувати робочу групу», - прокоментував мер Львова під час засідання сесії ЛМР.

З вулиці Пекарскої у Львові заберуть МАФи

У Львові власник МАФа напав на Муніципальну варту

У Львові демонтують сім МАФів. Адреси (відео)

 

 

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу