З вулиці Пекарскої у Львові заберуть МАФи

14:52 13 серпня 2021 р.

На вул. Пекарській демонтують тимчасові споруди, що встановлені на хідниках і перешкоджають руху пішоходів. Про це наголосив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

«Є ряд МАФів, які стоять на хідниках. Якщо пройти повз, то можна побачити, що на всіх тих МАФах є напис «Оренда» та «Шукаємо оренадарів». Ці МАФи з’явились там упродовж року. Всі ті споруди потрібно позабирати звідти, тому що хідники мають бути для людей. Ми вкладаємо мільйони в інфраструктуру, а люди мають обходити, тому що там є МАФ. Але це тимчасова споруда і будь-яка реконструкція вулиці у місті має передбачати заміну МАФів та комфорт мешканців. Я там був минулого тижня і там неможливо пройти, тому що вони стоять на хіднику.

Я хочу дати чіткий посил, що МАФи, які стоять на вул. Пекарській, будуть демонтовані, аби ніхто не орендував їх і не заплатив гроші», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також заступник міського голови Львова Любомир Зубач зазначив, що власники МАФів на вул. Пекарській, 65 та 69 погодились добровільно демонтувати споруди.

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу