У Львові обирають для фінансування збірник зелених ідей і ще 6 проєктів

13:25 14 січня 2022 р.

Фото до новини

Конкурсна комісія у галузі «розвитку мікрогромад, громадських ініціатив та співпраці з сусідніми громадами» визначила проєкти, які рекомендує для фінансування у межах конкурсу «Зробимо Львів кращим!» на 2022 рік.

За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, конкурсна комісія у галузі «розвитку мікрогромад, громадських ініціатив та співпраці з сусідніми громадами» визначила проєкти, які рекомендує для фінансування у межах конкурсу «Зробимо Львів кращим!» на 2022 рік. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Серед проєктів, рекомендованих до фінансування:

Зелені рішення для Громадського бюджету Львова від ГО «Плато» — це збірник «зелених ідей», який допоможе потенційним авторам знайти проєкти, які можна реалізувати в громаді.

«Як розвивається громада. Місця позитивних змін» від ГО «Твоє місто» — серія фільмів та онлайн-дискусій про якісні зміни в громаді та плани на майбутнє, що допоможе активізувати мешканців громади для обговорення.

«Змінимо місто разом» від Tech StartUp School — краудфандингова платформа, де громадські організації мають можливість зібрати кошти на реалізацію проєктів. 

«Форум ветеранок і військовослужбовиць» — форум, який уже не вперше збере ветеранок по усій громаді для спілкування, обговорення наявних проблем, місця подальшої самореалізації тощо.

Інформаційні стенди «Творимо громаду разом» від ГО «Центр ініціативної молоді» — проєкт передбачає створення фотовиставки у громадах, які допоможуть познайомитися ближче із Львівською агломерацією, дізнатися про місця та історію.

«Я - країна». Популяризація інструментів громадської участі серед жителів Львівської громади від ГО «Батьки в дії» — шляхом спілкування, показу мініфільмів про самоврядування та гри, учасники розкажуть школярам громади про те, як вони можуть змінити свою вулиці, село чи місто, використовуючи просто інструменти.

Відеомаршрут «Стежками праведників» від ГО «Духовна велич Львова» — ще один цінний проєкт, який допоможе створити туристичний маршрут локаціями Львівської громади, які дотичні до постаті Андрея Шептицького.

Надалі перелік затверджується рішенням виконавчого комітету. Реалізація проєктів розпочнеться у березні 2022 року.

На конкурс «Зробимо Львів кращим - 2022» було подано 98 проєктів за різними галузями.

На сьогодні обрано освітні проєкти, які рекомендуватимуть до фінансування. 

До кінця січня конкурсні комісії мають обрати рекомендовані проєкти і в усіх інших галузях.

Нагадаємо, що про межі фінансування проєктів від Львівської міської ради:

  • мінімальний розмір гранту — 20 тис. грн.
  • максимальний розмір гранту — 100 тис. грн.
  • рекомендований розмір гранту — до 50 тис. грн

ЛМР затвердила 101 проєкт-переможець громадського бюджету на 2022 рік (перелік)

Проєкт зі створення парку біля озера Стосика переміг у голосуванні і отримає кошти з громадського бюджету

За кошти громадського бюджету для ліцею ім. І.Пулюя закупили обладнання на 600 тис грн

У Львові реалізували 38 проєктів Громадського бюджету

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів