У Львові завершать реалізацію проекту «StartUp Прорив»

17:00 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 396


Фото: tvoemisto.tv

У четвер, 6 грудня, о 17:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси, 2 розпочнеться фінальна стадія проекту «StartUp Прорив».

Цей проект організовували Національний університет «Львівська політехніка» та «Tech StartUp School». Його метою було навчання стартаперів, щоб допомогти створити успішну «StarUp»-компанію, майстер-класи, «success story»від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів.

«У рамках проекту «StartUp Прорив» забезпечували безкоштовне, якісне навчання з розвитку нових ідей, відбувались майстер-класи, «success story» від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів, а також відбувалися відбори стартапів під час навчання (пітчинг перед менторами). Місія проекту дати можливість кожному, незалежно від віку, можливість втілити свою інноваційну ідею, яку створено з метою об’єднання, навчання і презентації найцікавіших проектів та їх прототипів, а також, надання авторам більшої популярності та кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки», – зазначили організатори проекту.

«Із 300 проектів залишилось тільки 20 із цікавими вже прототипами своїх стартапів, які мають шанс поїхати на саміт стартапів у Німеччину та отримати грошові винагороди від спонсорів, цінні подарунки та інші призи. На фіналі проекту «StartUp Прорив» будуть нові команди стартап-проектів, які отримають можливість представити свої ідеї та прототипи перед потенційними партнерами та інвесторами. На цій події будуть не лише розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки, а і представників великого інвестиційного бізнесу та влади. Після пітчингу стартапів, усіх бажаючих буде запрошено на фуршет», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 414

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 453

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу