У Львові завершать реалізацію проекту «StartUp Прорив» | Новини Львова

У Львові завершать реалізацію проекту «StartUp Прорив»

17:00 5 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

У четвер, 6 грудня, о 17:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси, 2 розпочнеться фінальна стадія проекту «StartUp Прорив».

Цей проект організовували Національний університет «Львівська політехніка» та «Tech StartUp School». Його метою було навчання стартаперів, щоб допомогти створити успішну «StarUp»-компанію, майстер-класи, «success story»від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів.

«У рамках проекту «StartUp Прорив» забезпечували безкоштовне, якісне навчання з розвитку нових ідей, відбувались майстер-класи, «success story» від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів, а також відбувалися відбори стартапів під час навчання (пітчинг перед менторами). Місія проекту дати можливість кожному, незалежно від віку, можливість втілити свою інноваційну ідею, яку створено з метою об’єднання, навчання і презентації найцікавіших проектів та їх прототипів, а також, надання авторам більшої популярності та кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки», – зазначили організатори проекту.

«Із 300 проектів залишилось тільки 20 із цікавими вже прототипами своїх стартапів, які мають шанс поїхати на саміт стартапів у Німеччину та отримати грошові винагороди від спонсорів, цінні подарунки та інші призи. На фіналі проекту «StartUp Прорив» будуть нові команди стартап-проектів, які отримають можливість представити свої ідеї та прототипи перед потенційними партнерами та інвесторами. На цій події будуть не лише розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки, а і представників великого інвестиційного бізнесу та влади. Після пітчингу стартапів, усіх бажаючих буде запрошено на фуршет», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Львівщині гастролерка обікрала будинок

Грози зі шквальним вітром і градом у Львівській області

У Львівській області за добу виявлено 119 інфікованих коронавірусом

З 1 вересня лікарям збільшать зарплату на 3,5 тисячі гривень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу