У Львові напрацювали програму для ремонту 21 захисної споруди

16:35 6 грудня 2022 р.

Фото до новини


Фото: Роман Балук

Сьогодні сесія міської ради затвердила програму ремонту та облаштування приміщень фонду захисних споруд комунальної власності Львівської громади на 2022-2024 роки.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Постійні загрози зі сторони агресора потребують збільшення зусиль громади, у тому числі щодо ремонту та облаштування приміщень фонду захисних споруд комунальної власності: сховищ, протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів. Програма спрямована на проведення ремонтів захисних споруд та облаштування їх матеріально-технічними засобами, необхідними для перебування населення під час різного роду загроз», - пояснюють в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.

Програма визначає правові, організаційні та фінансові засади реалізації заходів щодо проведення ремонтних робіт у фонді захисних споруд.

Сьогодні у власності Львівської міської територіальної громади перебуває 21 захисна споруда цивільного захисту, з яких 17 – сховища, та 4 протирадіаційні укриття у різному технічному стані та готовності.   

Довідка

До захисних споруд цивільного захисту належать: сховища (герметичні споруди для захисту людей, в якій протягом певного часу створюються умови, що виключають вплив на них небезпечних факторів, які виникають внаслідок надзвичайної ситуації, воєнних/бойових дій та терористичних актів) та протирадіаційні укриття (негерметичні споруди для захисту людей, в якій створюються умови, що виключають вплив на них іонізуючого опромінення у разі радіоактивного забруднення місцевості та дії звичайних засобів ураження).

Три сквери у Львові отримали імена: на честь кого назвали

Закладам харчування та продуктовим магазинам у Львові можуть відшкодувати 50% вартості генераторів

Кілька вулиць Залізничного району будуть без водопостачання: тестуватимуть німецьку систему

У Львові військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб ховатимуть коштом міста

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини