Кілька вулиць Залізничного району будуть без водопостачання: тестуватимуть німецьку систему

17:47 6 грудня 2022 р.

Фото до новини

Завтра ЛМКП «Львівводоканал» тестуватиме нову німецьку технологію промивання мереж водопостачання.

На час робіт промивки квартальних водопроводів на вул. Рудненська – Гніздовського – Широка, завтра, 7 грудня, з 09:00 год і до 18:00 год буде призупинено подачу води до кількох вулиць у Залізничному районі міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Оскільки Львову пощастило отримувати воду із підземних джерел, то вода у кранах львів’ян могла б бути ідеальною, якби не вторинне забруднення у наших, на жаль, старих мережах водопостачання. Наше підприємство вже не один рік працює над заміною аварійних ділянок водогонів, але, звичайно, існує потреба промивати наявні мережі.

Ще раніше у рамках обміну досвідом із європейськими колегами, ми звернулися до німецьких експертів, які працювали зі схожими водогонами у німецьких містах. Ми розглядали різні варіанти, зокрема, технологію «Ice pigging», яка на жаль, не підходить для наших мереж і є занадто дорогою. Нещодавно ми отримали пропозицію спробувати технологію від компанії «Hammann». На відміну від звичайної промивки водою, ця технологія використовує цілеспрямовані імпульси стисненого повітря та води. Таким чином, процес працює чисто механічно без агресивних хімічних речовин і все одно дає необхідний ефект очищення.

За результатами тестових промивок ми оцінимо ефективність цієї технології. Важливо, що тестову промивку для наших мереж оплатило німецьке агентство з розвитку GIZ за сприяння Дрезденського водоканалу. Якщо ж така технологія виявиться ефективною для нашого водогону, то ми продовжимо шукати інвесторів для того, щоб придбати таке обладнання та покращити нашу воду для львів’ян», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

За інформацією диспетчерської служби підприємства, у зв'язку з проведенням промивки квартальних водопроводів на вул. Рудненська – Гніздовського – Широка, завтра, 7 грудня, з 09:00 год і до 18:00 год буде призупинено подачу води до вулиць: Широка (парна сторона від №68 до №100, непарна сторона від №1 до №87), Гніздовського, Низинна, Вигоди, Планерна, Ангарна, Сластіона, Гайова, Рудненська, Чагарникова, Кондратюка, Самарська, Орельська, Темницьких, Сяйво, Дідушка, Олешківська, Невелика.

У період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

У Львові відучора всі п'ють воду без хлору

Керівник Львівводоканалу заробив за рік понад 800 тис грн, а звичайні робітники жевріють на мінімалку, – голова ГО

У Львові придумали, що робити з мулом у воді

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів