У Львові харчові відходи здаватимуть за графіком

12:03 24 липня 2020 р.

Кожен перевізник має мати окрему машину, яка в окремі години буде приїжджати і забирати органіку.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про встановлення нульової ставки на збір органічних відходів для мешканців ОСББ та управляючих компаній. Так, за словами міського голови Львова Андрія Садового, це повинно спонукати мешканців сортувати відходи, а також розширити можливості компостувальної станції на вул. Пластова, 13.

«Ми встановили ціну для юридичних осіб, яка є меншою, щоб була прихильність людей роздільно збирати сміття. Багато структур цією можливістю користується. Майданчик на вул. Пластовій недовантажений і ми можемо приймати більше органіки. А це вигідно. Тому ми до кінця року даємо нульову ставку на органіку для ОСББ, управляючих компаній, будинків кооперативної форми власності, людей, які самоорганізувались, щоб вони були зацікавлені сортувати сміття. Ми бачимо досить якісно організований процес по збору пластику. Компостувальна станція буде розширювати свої можливості. Кожен перевізник має мати окрему машину, яка в окремі години буде приїжджати і забирати органіку. Ми це питання проговорювали з ЛКП „Зелене місто“, адже вони можуть зараз приймати більше органіки, ніж ми завозимо. Важливо підключити усіх, щоб була динаміка. Це рішення дуже важливе», — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

Про це DailyLviv  повідомила Львівська міська рада.

Раніше DailyLviv повідомляв, кому тепер у Львові за утилізацію органічних відходів можна не платити.

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу