У Львові харчові відходи здаватимуть за графіком

12:03 24 липня 2020 р.

Кожен перевізник має мати окрему машину, яка в окремі години буде приїжджати і забирати органіку.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про встановлення нульової ставки на збір органічних відходів для мешканців ОСББ та управляючих компаній. Так, за словами міського голови Львова Андрія Садового, це повинно спонукати мешканців сортувати відходи, а також розширити можливості компостувальної станції на вул. Пластова, 13.

«Ми встановили ціну для юридичних осіб, яка є меншою, щоб була прихильність людей роздільно збирати сміття. Багато структур цією можливістю користується. Майданчик на вул. Пластовій недовантажений і ми можемо приймати більше органіки. А це вигідно. Тому ми до кінця року даємо нульову ставку на органіку для ОСББ, управляючих компаній, будинків кооперативної форми власності, людей, які самоорганізувались, щоб вони були зацікавлені сортувати сміття. Ми бачимо досить якісно організований процес по збору пластику. Компостувальна станція буде розширювати свої можливості. Кожен перевізник має мати окрему машину, яка в окремі години буде приїжджати і забирати органіку. Ми це питання проговорювали з ЛКП „Зелене місто“, адже вони можуть зараз приймати більше органіки, ніж ми завозимо. Важливо підключити усіх, щоб була динаміка. Це рішення дуже важливе», — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

Про це DailyLviv  повідомила Львівська міська рада.

Раніше DailyLviv повідомляв, кому тепер у Львові за утилізацію органічних відходів можна не платити.

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу