У Львові до офісної будівлі доштукують багаторівневий паркінг: мозаїку Патика обіцяють не руйнувати

22:07 10 квітня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні, 10 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про додаткову прибудову для багаторівневого паркінгу до офісної будівлі, що на вул. Героїв УПА, 73, у Львові.

Проєкт зініціювало товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Таурус».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Будівництво передбачає зведення багаторівневого паркінгу, який складатиметься з двох підземних поверхів паркінгу та двох наземних. До однієї зі стін будівлі здійснять прибудову площею близько 4000 м² для збільшення паркінгу.

Офісну будівлю зводять на території колишнього заводу «Кінескоп». Це місце облагородять як громадський простір з відповідними вуличними меблями. В архітектурі будівлі збережуть елементи мозаїки авторства Володимира Патика, яка раніше була на паркані заводу «Кінескоп».

Рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Готельний комплекс «Таурус» офісної будівлі з багаторівневим паркінгом на вул. Героїв УПА, 73» було прийнято виконавчим комітетом Львівської міської ради 05.06.2019. Втім, сьогодні, 10 квітня до рішення внесли зміни про здійснення прибудови для будівництва паркінгу.

У Львові передадуть музею частину мозаїки «Кінескопу»

Панно Патика у Львові через 30 років стало шоколадкою

Винниківський ринок у Львові очистять від мозаїки

У Львові інвентаризують мозаїки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів