Три новації для міжнародних перевізників при перетині кордону

17:57 15 січня 2024 р.

Фото до новини

Перетинати кордон міжнародним перевізникам можливо лише через ті пункти пропуску, що зазначені у дозволі на маршрут.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури повідомило про нові можливості в системі єЧерга для міжнародних перевізників, пише DailyLviv.com.

Читайте також: Водії вантажівок простоюють у 9-кілометровій черзі у Дорогуську майже три доби

Перше оновлення передбачає опцію для компаній, що виконують як пасажирські, так і вантажні перевезення, в одному кабінеті бачити всі актуальні черги. Тобто тепер під час вибору акаунту перевізники збережуть постійний доступ до всіх черг з одного профілю. Таким чином, не потрібно буде реєструвати окремі акаунти для постановки в чергу автобусів та вантажівок, а під час реєстрації треба буде обрати тип транспорту, який буде перетинати кордон.

Читайте також: Румунські фермери заблокували рух вантажівок на кордоні, - ДПСУ

Друге оновлення стосується перевізників, що виконують регулярні перевезення пасажирів за кордон. Відповідним перевізникам варто перевірити в особистих кабінетах, які дозволи на маршрути система єЧерга підтягнула в особистий кабінет. У випадку відсутності в системі повної інформації, її можна додати самостійно в особистому кабінеті. Для цього є відповідне поле.

Наявність всіх дозволів на регулярні маршрути в системі єЧерга дозволить перевізнику обирати під час постановки в чергу той дозвіл, за яким буде виконуватись рейс. Таким чином, система буде верифікувати виконання маршруту. У разі відсутності інформації про дозволи, виконати рейс буде неможливо. 

Головна мета таких змін – отримати актуальну інформацію, про маршрути, які виконуються. Саме на основі цих даних розробляється слотування для кожного пункту пропуску для ліквідації черг на кордонах з автобусів та забезпечення вчасного прибуття пасажирів до кінцевої точки. 

Важливо, що перетинати кордон можливо лише через ті пункти пропуску, які вказані у дозволі на маршрут. Нагадуємо пасажирським перевізникам, що зареєструвались в онлайн-черзі, варто приїздити до пункту пропуску у передбачений маршрутом час.

Читайте також: Протест у Медиці призупинено на період, необхідний уряду і сейму для виконання вимог фермерів

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID /UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Читайте також: На кордоні блокують українські вантажі, а заступник міністра підписує тисячі нових дозволів на перевезення

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів