Три категорїі ВПО на Львівщині можуть одержати по 75 доларів упродовж трьох місяців

16:47 16 травня 2022 р.

Фото до новини

Особливістю цієї фінансової допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Звідти її потрібно вивести на банківську карту. Зробити це людям допомагає благодійна ініціатива «Паляниця».

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.comЩоб допомогти ВПО, які знайшли прихисток у Львівській області, фонд Binance Charity від криптобіржі Binance об’єднав зусилля з благодійною ініціативою «Паляниця». У співпраці фонду і благодійної ініціативи створили Binance Refugee Card, у межах якої здійснюють виплати на підтримку найбільш незахищених людей, які постраждали від війни. В її межах ВПО отримують 75 доларів на людину щомісяця впродовж трьох місяців. Фінансує це Binance Charity. 

 «Львівщина є першою областю в Україні, у якій розпочали виплати ВПО від криптобіржі Binance. Саме наша область прийняла найбільшу кількість переселенців, тому залучення фінансової підтримки міжнародних організацій є важливим для нас. За цією програмою виплат у межах Львова уже охопили понад тисячу людей, надалі ми будемо розширювати ініціативу у великих містах Львівської області. Дякую іноземним партнерам, які довіряють нашій адміністрації координувати ці процеси. Це є символом довіри до нас як органу влади», – розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

 Особливістю цієї фінансової допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Звідти її потрібно вивести на банківську карту. Зробити це людям допомагає благодійна ініціатива «Паляниця». Співзасновник цієї ініціативи Антон Кошелєв розповів про те, як виникла ідея запустити таку програму виплат.

 «Binance refugee card створили спершу для біженців з України, які втекли від війни за межі країни, але я запропонував криптобіржі залучити кошти для виплат внутрішньо переміщеним особам, які перебувають в межах Львівської області. Для цього вони виділили 1,2 млн доларів, щоб виплатити їх п’ятьом тисячам ВПО. Ця програма розрахована виключно на жінок з дітьми, людей з інвалідністю і осіб похилого віку. Для отримання такої виплати потрібно мати довідку ВПО, ідентифікаційні документи і через додаток зареєструватися для подальших виплат. Ми на місці допомагаємо людям здійснити таку реєстрацію і упродовж тижня усі зареєстровані отримують кошти», – пояснив Антон Кошелєв.

Львівська ОВА у цій ініціативі допомагає знайти такі категорії людей і повідомити про них.

Від 24 лютого Binance Charity зібрала понад 10 млн доларів для допомоги нашим громадянам, а «Паляниця» – понад 2 млн.

На Львівщині ООН дасть кожній ВПО по $80

ООН допоможе ВПО на Львівщині продуктами і грішми

Діти ВПО можуть отримати планові щеплення у львівських поліклініках

450 грн за кожного переселенця: який механізм реєстрації переміщених людей

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів