Ситуація в енергосистемі погіршилась: крім графіків, застосовують аварійні вимкнення

10:30 10 січня 2023 р.

Фото до новини

Станом на 10:00 10 січня споживання електроенергії в Україні підвищилось через низьку температуру, посилену сильним вітром у більшості регіонів. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом, що є звичним для робочого дня.

Внаслідок цього зріс дефіцит потужності, у тому числі і в нічні години.

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com.

Як наголошують, для забезпечення балансу в енергосистемі до областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби – з 00:00 до 24:00. На жаль, у багатьох областях ліміти вже перевищені, тому для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовуються аварійні відключення.

Також в окремих регіонах через несприятливі метеоумови (поривчастий вітер) є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуть ремонтні роботи.

У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж внаслідок високої активності бойових дій.

Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і  Запорізька АЕС, потужності якої дозволили б у повній мірі покрити потребу в електроенергії.

Львівська область повернулася до графіка погодинних вимкнень електроенергії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів