Система «check-in - сheсk-out» запрацювала в автобусах Яворівщини

16:03 23 листопада 2023 р.

Фото до новини

При вході в автобус пасажиру достатньо прикласти банківську картку або будь-який пристрій з функцією NFS до валідатора.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Ця система уже працює на Новороздільському, Жидачівському, Самбірському, Турківському пасажирських напрямках.

При вході в автобус пасажиру достатньо прикласти банківську картку або будь-який пристрій з функцією NFS до валідатора. Таким чином система реєструє початкову точку маршруту «check-in». При виході пасажир знову прикладає картку до валідатора та фіксує завершення поїздки «сheсk-out».

Система автоматично обраховує відстань та кількість зупинок, які проїхав пасажир, після чого знімає кошти за проїзд. У разі відсутності реєстрації під час виходу, система списуватиме з особистого банківського рахунку суму вартості проїзду еквівалентну вартості кінцевої зупинки.

Читайте також: У Львові проїзд у громадському транспорті оплачуватимуть у мобільному додатку

«Обладнання для безготівкової форми оплати за проїзд встановили на усіх приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують на території Львівської області. Окрім Самбірщини, Стрийщини та Яворівщини, електронна оплата за проїзд працює у тестовому режимі в інших районах нашої області. Невдовзі система повноцінно запрацює на всіх напрямках», - повідомляє начальник управління транспорту та зв’язку Степан Рудницький.

У кожному транспортному засобі є листівки, які інформують пасажирів про те, як вони поетапно можуть скористатися системою «check-in - сheсk-out». Якщо ж у пасажирів є запитання чи зауваження щодо роботи системи, вони можуть зателефонувати на нашу гарячу лінію чи написати нам на електронну пошту.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів