Система «check-in - сheсk-out» запрацювала в громадському транспорті Львівщини. Як платити

16:47 24 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Система дозволяє автоматично, відповідно до обраного маршруту, розрахуватися за проїзд.

Про це інформує пресслужба ЛОВА,пише Dailylviv.com.

У Львівській області триває процес впровадження е-квитка у приміських та міжміських автобусних маршрутах, на яких діє різна тарифна сітка. Система «check-in - сheсk-out» дозволяє автоматично, відповідно до обраного маршруту, розрахуватися за проїзд. Скористатися нею для оплати проїзду вже можуть пасажири на маршрутах Турківського напрямку.

Як це працює:

При вході в автобус пасажир прикладає банківську картку, або будь-який пристрій з функцією NFS до валідатора. Таким чином система реєструє початкову точку маршруту «check-in». При виході пасажир знову прикладає картку до валідатора та фіксує завершення поїздки «сheсk-out». Система автоматично обраховує відстань та кількість зупинок, які він проїхав після чого знімає кошти за проїзд.

«За відсутності покриття мережі, система працюватиме в offline-режимі і списання коштів здійснюватиметься після відновлення GSM зв’язку», – повідомив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Читайте також: У Львові проїзд у громадському транспорті оплачуватимуть у мобільному додатку

Також, в разі відсутності реєстрації під час виходу («сheсk-out»), система списуватиме з особистого банківського рахунку суму вартості проїзду еквівалентну вартості кінцевої зупинки.

«Система «check-in - сheсk-out» пришвидшить посадку пасажирів та мінімізує контакт «пасажир-водій», що дозволить останньому сконцентрувати свою увагу виключно на керуванні транспортним засобом», – зазначив начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Станом на сьогодні в обласних автобусах Львівщини встановили понад 800 валідаторів. Безготівкова оплата повинна повністю запрацювати вже найближчим часом.

Ініціативу реалізують в межах співпраці Львівської ОВА з інвестором із впровадження АСООП «Smart Ticket Technology» та за підтримки міжнародної платіжної системи VISA.

Читайте також: Перші 100 валідаторів встановили в автобусах Рава-Руського, Самбірського та Турківського напрямків

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів