Вночі у Львові мінятимуть аварійну трамвайну колію: які будуть незручності

19:52 27 вересня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні, 27 вересня, з 22:00 год на пл. Данила Галицького, 4, на повороті у напрямі вул. Підвальної, мінятимуть частину аварійної трамвайної колії та демонтовуватимуть дорожні плити.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Ремонтники працюватимуть вночі, аби прокласти нову колію, щоб вранці уможливити рух трамваїв. Завтра ще замощуватимуть міжколійний простір, однак на рух громадського транспорту ці роботи критично не впливатимуть. Приватний транспорт на цій ділянці не їздить.

За інформацією управління транспорту ЛМР, завтра, 28 вересня, автобусні маршрути № 29, 37, 39 та 61 здійснюватимуть об’їзд місця проведення робіт вулицею Друкарською та площею Данила Галицького. Водіїв просять не паркувати тут свої автівки. 

«Визначених зупинок автобуси оминати не будуть, але для проїзду у цій локації дещо відхилятимуться від схеми руху – їхатимуть через вул. Друкарську та пл. Данила Галицького – де їздить приватний транспорт. Тому просимо водіїв не паркувати завтра свої автівки на цих ділянках: тут увесь день чергуватимуть інспектори з паркування», – наголосили в управлінні транспорту.

У ЛКП «Львівелектротранс» додали, що на пл. Данила Галицького буде замінено 33 м аварійної колії. Також замінять і дорожні плити. Замість них міжколійний простір буде замощено бруківкою: використають повторно ту, що була демонтована раніше під час ремонту інших вулиць. До слова, такі дорожні плити у Львові більше не використовують.

«Враховуючи складність ділянки, бо там маємо і ухил, і криву, будемо проводити демонтаж колійних плит разом зі старою колією. Та, відповідно, монтувати нову колію і проводити роботи із замощення дорожнього полотна. Працювати будемо всю ніч, аби до ранку виконати основні роботи та уможливити роботу трамвайних маршрутів. Завтра ще будемо тут працювати – робити замощення», – пояснили у службі колії ЛКП «Львівелектротранс». 

У Львові прокладуть нову трамвайну колію

Автентичну австрійську бруківку з вул. Шевченка передадуть на ремонт аварійних ділянок трамвайної колії (відео)

У Львові відремонтували аварійну ділянку трамвайної колії

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів